Repræsentantskab i Spektrum Odder

Nedenfor kan ses, hvilke repræsentanter, der repræsenterer, de forskellige foreninger, råd og klubber, som har deres daglige aktiviteter i Spektrum Hallerne, Spektrum Svømmehal eller Spektrum Park.

1 Dykkerklubben Vandhundene: Sonny Moric
2 Kulturrådet: Marianne Folkersen
3 Idrætsrådet: Erling Rovelt
4 Foreningen Pakhuset: Margriet de Noord
5 Gigtskolen: Palle Hansen
6 Køb Odder: Flemming Birch
7 Lavia Odder: Birgitte Frislev
8 Odder Amatørscene: Annette Folsach
9 Odder Billardklub: Leo Jensen
10 Odder Brevdueforening: Arne Jørgensen
11 Odder Byråd: Martin Mikkelsen ©
12 Odder Byråd: Lone Jacobi (A)
13 Odder Byråd: Kresten Bjerre (B)
14 Odder Cykelklub: Carsten Pedersen
15 Odder Cykelklub: Torben Kristensen
16 UdviklingOdder: Henrik Garlik Jensen
17 UdviklingOdder: Lars Nonbye
18 UdviklingOdder: Vakant
19 Odder Firma Idræt: Kell Redzin
20 Odder Garden: Peter Hougaard
21 Odder Håndbold: André Ranfort
22 Odder Håndbold:
23 Odder Håndbold:
24 Odder Håndbold: Vakant
25 Odder IGF Atletik og Motion: Mona Langballe Bestyrelse
26 Odder IGF Atletik og Motion: Torben Brandt
27 Odder IGF Badminton: Lars Blæsbjerg
28 Odder IGF Badminton: Susan Larsen
29 Odder IGF Badminton: Eigil Rasmussen
30 Ultimate Johan Rubak
31 Odder IGF Boksning: Mick Bergenhammer
32 Odder IGF Bordtennis: Bent Madsen
33 Odder IGF Fodbold: Peter Lindberg Christensen
34 Odder IGF Fodbold: Svend Erik Nielsen
35 Odder IGF Fodbold: Karenlise Brink rasmussen
36 Odder IGF Fodbold: Lars Lindberg Christensen
37 GO Gymnastik Odder Jesper Bøgild
38 GO Gymnastik Odder Rasmus Stobbe
39 GO Gymnastik Odder Jesper Buur Poulsen
40 GO Gymnastik Odder Vakant
41 Odder IGF Rugby: Henrik Sørensen
42 Odder IGF Skydning: John Nielsen
43 Odder IGF Skydning: Lars Ingemann
44 Odder IGF Senioridræt: Inna Bødker
45 Odder Kommune, forvaltningen: Henning Haahr
46 Odder Kommune, forvaltningen: Karsten Poulsen
47 Odder Museum: Klaus Markmann Jensen
48 Odder Musikskole: Steen Rågård
49 Odder Musikskole: Marianne Eriksen
50 Odder Musikskole: Anne Sophie Thykjær
51 Odder Musikskole: Vakant
52 Odder Roklub: Torsten Traberg
53 Odder Svømmeklub: Lars Rasmussen
54 Odder Svømmeklub: Michael Hinge
55 Odder Svømmeklub: Tina Nonbye
56 Odder Svømmeklub: Mai-Britt Degn
57 Odder Teater: Hans Jegindø
58 Odder Tennisklub: Erling Rovelt
59 Odder Tennisklub: Kaj Vedel
60 Pensionisternes svømmeklub: Leif Kjeldbjerg
61 Rathlouskolen: Jes Wedel Lorenzen
62 Rudehøj Efterskole: Jacob Hørning
63 HYSTEN Event Per Nonbye
64 Odder Vinterbadeklub Sys Glud
65 Folkeoplysningsudvalget Brian Holst Jensen
66 Odder Bibliotek Rikke Bjerre Sørensen
67 Stafet for livet Kurt Christensen
68 SpektrumOdder, bestyrelsen – inds. Mona Langballe, Formand
69 SpektrumOdder, bestyrelsen – Atletik og Motion Peter H. Andersen, næstformand
70 SpektrumOdder, bestyrelsen – inds. Niels Christian Strauss
71 SpektrumOdder, bestyrelsen Musikskole Vakant
72 SpektrumOdder, bestyrelsen Søren Winther Larsen
73 SpektrumOdder, bestyrelsen – Atletik og Motion Heidi Carstensen
74 SpektrumOdder, bestyrelsen Claus Peter Nielsen
75 SpektrumOdder, bestyrelsen – byråd Marianne Hundebøll
76 SpektrumOdder, bestyrelsen Hanne Appel, suppleant

 

Ved ændringer, venligst send en mail til centerleder@spektrumodder.dk